İzmir Etkinlikleri

9.Hamsi Şöleni
Bostanlı pazar yeri / 9-12 Aralık 2016 / 10.00 – 20.00
İzmirli Karadenizlilerin geleneksel hale getirdikleri Karşıyaka Hamsi Şöleni, bu yıl 9. kez düzenlenecek. 9-12 Aralık tarihleri arasında dört gün boyunca sürecek olan etkinlikte hamsi ve yöresel tatların yanı sıra hediyelik ürünler de satılacak. Şölen kapsamında çeşitli organizasyon ve etkinlikler düzenlenecek.

5. Uluslararası İzmir Tiyatro Festivali
5. Uluslararası İzmir Tiyatro Festivali / 2 – 12 Aralık 2016 / Bilet Al Not: Biletler için Taksav İzmir Şubesi ( 0535 436 25 91 ) ve biletiva.com‘dan alabilirsiniz ! Festival Programı; 2 Aralık 2016 Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa /  19:00 / Bir Umut Aranıyor A.K.M

İzmirim Kart Değişim Başvuruları
1 Eylül’den itibaren otoparklar, Bisim, Teleferik, İzmir Doğal Yaşam Parkı, Aşık Veysel Rekreasyon Alanı buz pisti, akıllı tuvaletler gibi bir çok hizmet için İzmirim Kart kurallanılabilecek. Toplu ulaşım dahil tüm bu hizmetlerden yararlanabilmek için İzmirim Kart dışındaki kartların 30 Kasım’a kadar yenilenmesi gerekiyor.İzmirim Kart olmayan öğrenci ve öğretmen kart sahipleri değişim başvurularını 10.10.2016tarihinden sonra yapmaları halinde, kartlarını Konak Katlı Otopark altında bulunan ESHOT Ulaşım Kartları Şube Müdürlüğü Kart Dağıtım Bürolarından teslim alacaktır.Online İşlemler İzmirim Kart -TL yükleme menüsünden İzmirim Kartınıza, kredi kartı veya kredi kartı özellikli banka kartlarıyla internetten online yükleme işlemi yapabilirsiniz. .
İzmirim Kart Online Bakiye Yüklemek için tıklayın!    İzmirim Kart değişim başvurusu için tıklayın!